Naš grad dobija Poljoprivredni fakultet

Sjenica vesti, Vijesti 2014

Rektor Univerziteta u Novom Pazaru Miladin Kostić smatra da će opština Sjenica prenošenjem prava na korištenje placa i zgrade za potrebe Poljoprivrednog fakulteta značajno pomoći ovoj ustanovi da preseli departman za poljoprivrednu proizvodnju i prehrambenu tehnologiju.On je rekao da će se ovaj departman u Sjenici prostirati na oko 3.500 kvadradnih metara, a da je u planu pored prostora za nastavu i izgradnja studentskog doma.

“Omogućeni su nam uslovi da daljom dogradnjom i obezbeđivanjem donacija u Sjenici oragnizujemo nastavu na departmanu za poljoprivrednu proizvodnju i prehrambenu tehnologiju. Dakle, postoje uslovi da u Sjenici preselimo ovaj departman”, rekao je Kostić.

Predsednik Skupštine opštine Sjenica Mustafa Baltić veruje da će otvaranje ovog departmana označiti period kvalitetnijeg razvoja opštine i sveopšti boljitak.

Facebook komentari
Čitaj još:  Drugi skup "Bratstvo Dacića"

One thought on “Naš grad dobija Poljoprivredni fakultet

Leave a Reply