Naš grad dobija Poljoprivredni fakultet

Sjenica vesti, Vijesti 2014

Rektor Univerziteta u Novom Pazaru Miladin Kostić smatra da će opština prenošenjem prava na korištenje placa i zgrade za potrebe Poljoprivrednog fakulteta značajno pomoći ovoj ustanovi da preseli departman za poljoprivrednu proizvodnju i prehrambenu tehnologiju.On je rekao da će se ovaj departman u prostirati na oko 3.500 kvadradnih metara, a da je u planu pored prostora za nastavu i izgradnja studentskog doma.

„Omogućeni su nam uslovi da daljom dogradnjom i obezbeđivanjem donacija u Sjenici oragnizujemo nastavu na departmanu za poljoprivrednu proizvodnju i prehrambenu tehnologiju. Dakle, postoje uslovi da u Sjenici preselimo ovaj departman“, rekao je Kostić.

Predsednik Skupštine opštine Sjenica Mustafa Baltić veruje da će otvaranje ovog departmana označiti period kvalitetnijeg razvoja opštine i sveopšti boljitak.

Fejsbuk komentari

komentara

Čitaj još:  U Sjenici i dalje podrhtavanje tla ali slabijeg intenziteta

Povezane teme

One thought on “Naš grad dobija Poljoprivredni fakultet

Kommentar verfassen

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahren Sie mehr darüber, wie Ihre Kommentardaten verarbeitet werden .