View Single Post
Old 24-09-2008   #25
dj_edy
Registrovan
Početnik

dj_edy's Avatar

Godine: 37

Ja sam mislio da si ti odbornik, ma sta odbornik mnogo vise od toga koliko si "zagrizen" za tu stranku, u politiku nije pametno ici srcem vec razumom, no valjda ti to znas i bolje od mene...
Bolje je u NP to sto se konacno vlast promenila, pa cak da je prethodna vlast bila najbolja na svijetu dobro je sto se promijenila, a svi znamo kako je radila opstinska vlast u NP, i znamo da je bila daleko od toga da je doba, a najbolja i da ne pricamo. dobro je sto se polako Islamska zajednica stabilizuje, staje na noge i sto ce nas sadasnja opstinska vlast u NP i muftija Zukorlic ponovo ujediniti. a sta je sa onim sto je podelio narod ? sto je zavadio cak i bracu u kuci ? nisam ga video od kako je imenovan za nekog ministra. Toliko ste napadali Rasima da kao ministar nista nije uradio za Sandzak, aj da vidimo sta to sada ovaj drugi ministar radi za Sandzak. U NP se radi, dovode se novi investitori, renoviraju se groblja, putevi, vrlo brzo pocinje i izgradnja zaobilaznice oko Novog Pazara, komunalna sluzba adekvatno radi svoj poso....i jos mnogo mnogo toga, a ne kao sto je recimo prethodna vlast u svakoj kancelariji zgrade opstine postavila po jednu klimu, ejjj pa dje to ima, pa na zgradi vlade Srbije nema toliko klima... ma nije ni bitno, necu da se zamaram time, imam precih stvari u zivotu... sve ce da pokaze vrijeme